O nas

Od ponad 25 lat świadczymy usługi
na najwyższym poziomie

Zaufaj kadrze doświadczonych tłumaczy

Biuro Tłumaczeń Prawniczych, Ekonomicznych i Technicznych powstało w 1993 roku. Dzięki blisko dwudziestopięcioletniemu doświadczeniu zespół świetnie wykwalifikowanych tłumaczy i konsultantów świadczy profesjonalne usługi dla klientów korporacyjnych i indywidualnych. Specjalizujemy się w tłumaczeniu tekstów z języka angielskiego z zakresu prawa, ekonomii, finansów, ubezpieczeń, kontroli jakości i medycyny.

Dysponujemy niezwykle szerokim zakresem językowym tak, aby zawsze spełnić oczekiwania naszych klientów. Do najczęściej świadczonych przez nas usług przekładamy w takich językach jak:

język arabski, bułgarski, czeski, duński, francuski. grecki, litewski, niemiecki, norweski, niderlandzki, portugalski, rosyjski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, włoski, węgierski.

Oprócz tłumaczeń eksperckich stale wykonujemy tłumaczenia zwyczajne stron internetowych, życiorysów i listów motywacyjnych, zaświadczeń o niekaralności, korenspondencji handlowych, świadectw szkolnych, dyplomów i certyfikatów, dokumentów stanu cywilnego, dokumentów samochodowych, artykułów i publikacji.

Oferujemy korzystanie z usług tłumaczeń pisemnych i tłumaczeń ustnych z tłumaczem przysięgłym. Przez ponad 25 lat działalności zdobyliśmy zaufanie setek klientów w Polsce i za granicą.

Artykuły
Spotkajmy się!

Nasze biuro znajduje się na ul. Kwiatka 5A lok. 13
(po prawej stronie po wejściu na osiedle od strony ulicy)

Widok z ulicy Kwiatka
Drzwi wejściowe biura
Gabinet